billboard 04

Judo - Prvenstvu zagrebačke županije

IMG 6563Na ovogodišnjem Prvenstvu zagrebačke županije održanom 6.11.2021. u Sv. Nedelji u organizaciji JK Sakura i Judo saveza Zagrebačke županije, članovi Judo kluba Panda Pušća osvojili su 5 medalja! Na prvenstvu je nastupilo ukupno 243 natjecatelja, a judaši su se natjecali u četiri uzrasta: do 10, 12, 14 i do 16 godina. Pušćanskih judaša je sveukupno nastupilo 8 i to je na žalost dosta malo s obzirom na inače, ali covid-19 epidemija je zaslužna za to. Ovo je ujedno i bilo prvo natjecanje nakon epidemije za naše judaše. Iva Tadić je također osvojila pehar za najuspješniju natjecateljicu do 14 godina! Djevojčice do 14 godina su osvojile prvo mjesto u ukupnom poretku ekipa po broju osvojenih medalja!